Hakkımızda

Türker Kebap

Türker kebap, istanbul’un en güzel İlçelerinden biri olan Çekmeköy’de yer alan restaurantımız, kendi bahçesinde ürettiği organik sebzele eşliğinde birbirinden lezzetli kebab çeşitleri sunmaktadır.

Türker Kebap mutfağındaki etleri Trakya ve Balıkesir’den yeşillikleri ise Cumhuriyet Köy’deki bahçesinde üretmektedir.

Kendi özel bahçemizde hiçbir hormon, genetiğiyle oynanmamış tohum ve zirai ilaç kullanmadan ürettiğimiz sebze ve yeşillikler eşliğinde hazırladığımız yemeklerimizle misafirlerimize eşsiz bir damak tadı sunmaktayız.

Kendi bahçemizden üretim

Türker Kebap’ta çeşit çeşit ara sıcaklar ve nefis salatalarla başlayan yemek ziyafitinizi, ızgaralar, kebaplar, dürümler ve pidelerle sürdürebilir, ardından geleneksel Türk mutfağının enfes tatlarından biriyle noktalayabilirsiniz.

Anadolunun enfes lezzetlerini sizler için hazırlıyoruz.

Manzarasıyla atmosferiyle sabah kahvaltılarından iş yemeklerine akşam ziyafetlerinden kutlamalara kadar yediğiniz yemeği özel kılmayı başaran Türker Kebap  Eminönünde  ve Çekmeköy’deki şubeleriyle tüm İstanbullulara eşsiz tatlar sunar…

Türker Kebap Bir Mehmet TÜRKER Kuruluşudur.

Türker Kebap Uygun Fiyat Avantajlarıyla Ekonomik Durumu Zayıf Olan Müşterilerini Düşünür Tamamiyle En Kaliteli Ürünleri Kullanır.

Türker Kekap Size En Kaliteli Hizmeti Sunmaya Her Zaman Devam Edecektir.

Türker Kebap Ürünleri Tescillidir Kopyalanması Halinde Yasal Yaptırım Hakkı Doğar.

Değerli Müşterilerimiz; Dikkat Ediniz Tadımız, Lezzetimiz Bağımlılık Yapar.

Hızlı Sipariş